Kurumsal

Kısaca Biz

Şirketimiz proje veya proses aşamasında üstün kaliteyi yakalamaya yönelik her türlü önlemi almakta olup “Müşteri Memnuniyeti” ilkesi tüm personelimize benimsetilmiştir. Özellikle sanayi yapıları haricinde iç ve dış dekorasyon peyzaj çalışmaları, aydınlatma, alt yapı, vakumlu beton, topping betonun yanı sıra kazı ve dolgu faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Şirketimiz, imalatın yanı sıra, araştırma-geliştirme, projelendirme ve teknik danışmanlık hizmetleri ile müşterinin ihtiyaçlarına uygun çözümler üreterek, sektöründe seçkin ve ayrıcalıklı yerlere sahiptir.

Yüksel Deniz Group olarak  prefabrik, betonarme, çelik yapıların ve soğuk hava depolarının inşaasında faaliyet göstermekteyiz.

Sözlerimizin teminatı olan referanslarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizler de endüstriyel yapılarınızın güvenle inşa edilmesi için
“İşiniz işimizdir.” sloganıyla yola çıkan şirketimizi tercih edebilirsiniz.

YÜKSEL DENİZ İNŞAAT ayrıcalığı ile sağlıklı yapılar sahibi olmanın fırsatını kaçırmayın. Göstereceğiniz ilgi ve güvene teşekkür eder, işlerinizde başarılar dileriz.

Başarıların en küçüğü dahi doğru bir ekip ile ancak mümkün olabilir.

Proje ekibinin en alt düzeyden en üst düzeye kadar bir bütünlük ve dayanışma içerisinde hareket etmesini sağlamak öncelikli görevlerimizden biridir. Bu doğrultuda attığımız adımlar sayesinde gerçek bir aile olarak çalışmalarımızı birlikte biçimlendiriyoruz.

Misyonumuz

Doğru yatırım

Her zaman araştırma ve geliştirmeye önem vererek yatırımlarımızı en doğru biçimde gerçekleştiriyoruz.

Ekonomik çözümler

Doğru fiyatlandırma ve ekonomik seçenekler ile en az kaynağı kullanarak en yüksek kalitede projeler ortaya koyuyoruz.

Yenilikçi fikirler

Çağdaş teknolojileri her daim takip ederek projelerimize en uygun yenilikçi fikirleri uyguluyoruz.

Vizyonumuz

Şirketimiz inşaat sektöründeki yenilikleri yakından takip edecek, taleplere cevap verecek sistemin ilk uygulayıcıları arasında yer almaktadır. Yapı sektörü içindeki teknolojik yenilikleri yaygınlaştıran bir şirket olmanın kendisine yüklediği sorumluluğun bilinciyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Bugüne kadar yaptıklarımız, işimize gösterdiğimiz ciddiyet ve hassasiyeti ortaya koymaktadır. Proje çalışmaları, Türk Standartlarına ve “Deprem Bölgelerinde Yapılacak Binalar Hakkında Yönetmelik (2007)” hükümlerine uygun olarak yürütülmekte, statik ve dinamik analizler bilgisayar ortamyıda “SAP 2000 Analiz Programı” kullanılarak gerçekleştirilmektir.

Gerçekleştirdiğimiz geniş referans tablosu gerek sanayi, gerekse idari yapılar ile son iki yılda Ege Bölgesi ve İzmir’de 100.000 m2 aşkın kapalı alan mal sahiplerine zamanında ve tam olarak teslim edilmiştir.

Sağlıklı yapılar sahibi olmanın fırsatını kaçırmayın!